Веб-дизайн

Пакет базовий

44

3000 грн

5 дні

Дизайн з каталогу

до 5 модулів

до 10сторінок*

Пакет стандарт

3QPpZQh1LDs

5000 грн

10 днів

Унікальний дизайн

до 10 модулів

до 20 сторінок*

Пакет преміум

HEKaP3iPoVQ

10000 грн

20 днів

Індивідуальний дизайн **

НЕОБМЕЖЕНО модулів

НЕОБМЕЖЕНО сторінок *

* В вартість замовлення не входить наповнення сторінок

** Можливе створення дизайну з брендбуку

Важко визначитися? Виберіть собі сайт за допомогою конструктора

Порахувати

Коротко, веб-дизайн означає планування, створення та оновлення веб-сайтів. Веб-дизайн також включає в себе інформаційну архітектуру, структуру сайту, інтерфейс користувача, навігаційнуергономіку, розташування веб-сайту, кольори, контрасти, шрифти і зображення  (фотографії), а також,  беспосередньо, графічний дизайн. Всі ці елементи об’єднуються та формують веб-сайт в цілому.

 

Часто поняття “дизайн” сприймається виключно у візуальному аспекті. Насправді, дизайн сайту включає в себе більш абстрактні елементи, такі як зручність, ергономічність, традиційні компоновки, звички користувачів, логіку навігації та багато інших речей, які спрощують користування веб-сайтом і допомогають знайти потрібну інформацію швидше.

Іноді технічна сторона сайту підкреслюється у визначенні самого дизайну. Звичайно, сучасна побудова сайту включає в себе серверний скрипт PHP, ASP і CGI, візуальна сторона веб-сайтів визначається з HTML і CSS, користувальницький досвід посилюється з динамічним JavaScript і Ajax. Пояснюючи ці аспекти людям з поганим технічним знанням, замість того щоб говорити про технічні деталі, ми концентруємося на функціональності, наприклад, якою мірою можна оновити сайт через систему управління контентом і які можливості доступні користувачам.

 

У класичних термінах, дизайн описує зовнішній вигляд веб-сайту. Традиційний підхід передбачає контрастність, забарвлення, баланс, акцент, ритм, стиль та архітектуру графічних елементів (ліній, фігур, текстур, кольорів, тощо), використання ікон, фонові текстури і загальну атмосферу сайту.

Всі ці елементи в поєднанні з основоположними принципами дизайну, необхідні, щоб створити найкращий результат, який відповідає поставленим  цілям, які повинен втілити саме Ваш веб-сайт.