Еко-продукція

Поліграфічна, сувенірна та канцелярська продукція з екологічно-чистих матеріалів.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір рекламної продукції виготовленої з екологічно чистих матеріалів (перероблений картон, войлок, дерево та ін.). Нижче ви можете ознайомитися з астортиментом еко-продукції яку ми пропонуємо. Для здійснення замовлення,  уточнення ціни та наявності звертайтеся до нас за телефоном +38 067 522 15 15 або пишіть нам на поштову скриньку reklama@adis.lviv.ua, ми оперативно вирішимо ваші питання і допоможемо вам вибрати та придбати екологічно-чистий продукт для Вашої компанії та Ваших клієнтів!

Еко-ручки

Еко-ручки у цьому розділі виготовлені з переробленого паперу та кукурудзяного пластику. Цей товар доставляється з Китаю, тому наявність їх треба уточнювати (тривалість доставки замовлення 14-30 днів).

На кожному виробі можна здійснити нанесення логотипів   або іншої необхідної інформації, вартість прораховується окремо.

Еко-сумки це чудова альтернатива поліетиленовим пакетам. І якщо Ви на нашому сайті, то ми впевнені, що Вас у цьому переконувати не треба. Сумки значно витраваліші, більш стійкі до механічних пошкоджень, а головне – такі торбини здатні до розпаду, не забруднюючи навколишнє середовище.

Наприклад, у рамках боротьби із забрудненням довкілля, влада Італії заборонила магазинам використовувати поліетиленові пакети. Влада Китаю заборонила використання поліетиленових пакетів в Тибетському автономному районі. Хоча, звісно, люди ними ще користуються. У Лос-Анжелесі був ухвалений закон, що забороняє використовувати безкоштовні поліетиленові пакети в супермаркетах. Звичайно, перевірити той факт, чи дійсно населення відповідних країн дотримуться цих законів, важко.

У нас сумки/торбини можуть бути створені з наступних матеріалів за вашим вибором:

  • полотно
  • полотно сурове
  • двунитка
  • мішковина
  • бязь
  • саржа
  • спанбонд

Еко-сумки

Еко-поліграфія

Ми можемо друкувати візитки, буклети, посібники, книги, ліфлети, календарі, бланки, блокноти, папки, сертифікати та іншу поліграфічну продукцію на переробленому та інших видах паперу.

На готовому виробі можна зробити нанесення вашого логотипу або будь-яку іншу бажану інформацію, а також здійснити вишивку, що буде більш дружнім до навколишнього середовища.

Еко-папки